آخرين اخبار

» » روحانی 31 فروردین به سمنان می‌آید/ وزرا یک روز پیشتر به شهرستان‌ها

  روحانی 31 فروردین به سمنان می‌آید/ وزرا یک روز پیشتر به شهرستان‌ها

  روحانی 31 فروردین به سمنان می‌آید/ وزرا یک روز پیشتر به شهرستان‌ها

  استاندار سمنان با اشاره به سفر قریب‌الوقوع هیئت دولت به این استان گفت: کاروان تدبیر و امید، 31 فروردین به ایستگاه سمنان می‌رسد.

   محمدرضا خباز در نشست خبری سفر رئیس‌جمهور در سالن غدیر استانداری سمنان افزود: با توجه به آماده نبودن فرودگاه سمنان، انجام این سفر از طریق قطار، محتمل‌تر به نظر می‌رسد.

  وی با اشاره به برنامه‌های رئیس‌جمهور در این سفر یک‌روزه افزود: سخنرانی عمومی برای عموم مردم، دیدار با علما، نخبگان و ایثارگران و نیز حضور در شورای اداری ازجمله این برنامه‌ها خواهد بود.

  استاندار سمنان افزود: رئیس‌جمهور، پروژه‌هایی که برای افتتاح آماده‌شده است را نیز از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح می‌کند.

  خباز از حضور رئیس‌جمهور در نشست خبری به‌منظور بیان دستاوردهای سفر هیئت دولت به استان سمنان به‌عنوان آخرین برنامه این سفر خبر داد.

  وی با اشاره به حضور وزرا و نمایندگان رئیس‌جمهور در همه شهرستان‌های استان سمنان عنوان کرد: هر شهرستان میزبان حداقل یک وزیر یا نماینده رئیس‌جمهور در این سفر خواهد بود و در برخی شهرستان‌های استان سمنان نیز بیش از یک وزیر حضور می‌یابد.

  استاندار سمنان از برپایی چهار نشست عمده با حضور حسن روحانی در مرکز استان خبر داد و خاطرنشان کرد: نشست رئیس‌جمهور با علما، نخبگان، مؤثرین استان، نشست دعوت از سرمایه‌گذاران و انعقاد نمادین چندین تفاهم‌نامه، حضور در شورای اداری استان و نشست خبری با خبرنگاران رسانه‌ها از محورترین برنامه‌های رئیس‌جمهور در بیست و پنجمین سفر استان کاروان تدبیر و امید خواهد بود.

  خباز بابیان اینکه 31 فروردین روز سرنوشت سازی برای استان سمنان است ضمن دعوت از عموم مردم استان در آئین استقبال از رئیس‌جمهور اضافه کرد: ازآنجاکه حسن روحانی به زادگاهش سفر می‌کند این سفر استانی از منظر رسانه‌های داخلی و خارجی از اهمیت مضاعفی برخوردار است.

  وی همچنین از راه‌اندازی سامانه سامد در استان سمنان خبر داد و گفت: مردم از طریق شماره تلفن 111 می‌توانند درخواستها، انتقادات و پیشنهادات خود را در سامانه سامد ثبت کنند.

  استاندار گفت: سامانه سامد از 3 روز قبل از سفر هیئت دولت فعالیت آن آغاز و تا روز بعد از سفر نیز ادامه دارد و مردم از این طریق می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کنند.

  

  ارسال نظر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
  کد را وارد کنید: *
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. .