آخرين اخبار

» » فرماندار: حضور مردم سمنان در انتخابات چشمگیر است

  فرماندار: حضور مردم سمنان در انتخابات چشمگیر است

  فرماندار: حضور مردم سمنان در انتخابات چشمگیر است

  فرماندار سمنان با تمجید از اشتیاق بالای مردم سمنان برای حضور در پای صندوق‌های رای گفت: حضور مردم سمنان در انتخابات چشمگیر است.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه سمنان،سیدعباس دانایی با حضور در شعبه اخذ رای مسجد المهدی در سمنان رای خود را به صندوق انداخت و در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: حضور مردم در انتخابات پرشور و غیرقابل توصیف است.

  وی با اشاره به اینکه از صبح تاکنون از بسیاری از شعب اخذ رای در سمنان بازدید کرده، خاطرنشان کرد: به دلیل سرکشی از شعبات مختلف تاکنون موفق به رای دادن نشدم اما حضور مردم در همه شعبات اخذ رای این حوزه انتخابیه پرشور و بیش از حد تصور است.

  فرماندار سمنان با بیان اینکه هر رای مردم مشتی بر دهان دشمنان این انقلاب است، تصریح کرد: مردم با حضور حداکثری در انتخابات امروز وفاداری و دلبستگی خود به نظام اسلامی را نشان دادند.

  دانایی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص شتاب در رای دادن، یادآور شد: مردم سمنان از همان ساعات آغازین رای دادن در شعبات اخذر رای حضور یافته و پرشور و با نشاط در تعیین سرنوشت خود مشارکت کردند.

  رئیس هیات اجرایی انتخابات حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه، حضور مردم در انتخابات امروز را نویدبخش حماسه‌ای دیگر دانست و گفت: مردم سمنان همچون سال‌های گذشته با حضور خود، برگ زرین دیگری بر تاریخ پرافتخار خود افزودند.

  

  ارسال نظر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
  کد را وارد کنید: *
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. .