آخرين اخبار

» » دبیر اجرایی اجلاسیه شهدای دامغان: دامغان با 9.8شهید از هر 100نفر رتبه دوم کشور را از نظر تقدیم شهدا دارد

  دبیر اجرایی اجلاسیه شهدای دامغان: دامغان با 9.8شهید از هر 100نفر رتبه دوم کشور را از نظر تقدیم شهدا دارد

  دبیر اجرایی اجلاسیه شهدای دامغان: دامغان با 9.8شهید از هر 100نفر رتبه دوم کشور را از نظر تقدیم شهدا دارد

  محسن امینیاندر گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقهسمنان،افزود: شهرستان دامغان به نسبت تراکم جمعیت بعد از نجف آباد اصفهان بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کرده است.

  وی با اشاره به برگزاری اجلاسیه شهدا در این شهرستان اظهار کرد: اجلاسیه بزرگ شهدای دامغان که از هفته گذشته آغاز شده تا پنجشنبه این هفته ادامه دارد.

  امینیاناز برگزاری محفل با "عندلیبان وحی" در این شهرستان خبر داد و افزود: این محفل معنوی امروز 27 بهمن ماه با حضور سعید طوسی از قاریان بین المللی قران مجید برگزار می شود.

  دبیر اجراییاجلاسیه شهدای شهرستان دامغان از حضور شماری از هنرمندان برجسته کشوری و بازیگران سینما و تلویزیون در این اجلاسیه خبر داد و خاطرنشان کرد: جنگ بزرگ "با نوای کاروان" با حضور یک گروه 10 نفره از هنرمندان برجسته کشور به سرپرستی رضاایران منش از بازیگران توانمند سینمای ایران 28بهمن ماه در مجتمع بزرگ دانشگاه آزاد دامغان برگزار می شود.

  وی ادامه داد: همچنین 29 بهمن ماه نیز برنامه اصلی اجلاسیه با حضور سید جواد هاشمی و سیدکمال میرهاشمی در دامغان برگزار می شود.


  

  ارسال نظر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
  کد را وارد کنید: *
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. .