آخرين اخبار

» » افتتاح 424 پروژه با اعتبار بیش از 2.4هزار ميليارد ريال در استان سمنان در دهه فجر امسال

  افتتاح 424 پروژه با اعتبار بیش از 2.4هزار ميليارد ريال در استان سمنان در دهه فجر امسال

  افتتاح 424 پروژه با اعتبار بیش از 2.4هزار ميليارد ريال در استان سمنان در دهه فجر امسال

   

  محمد وكيلي درنشست مطبوعاتی که به همین مناسبت برگزار شد درجمع خبرنگاران به پراکندگی این پروژه ها در شهرستان های هشتگانه استان اشاره و اظهار کرد: در شهرستان سمنان تعداد 49 پروژه با اعتباری بالغ بر 40 ميليارد تومان، در شهرستان شاهرود 116 پروژه با اعتباری بالغ بر 54 ميليارد تومان و در شهرستان دامغان 67 پروژه با اعتباری بیش از 31ميليارد تومان به بهره برداری می رسد.

  وی همچنین افزود: همچنین در طول دهه مبارکه فجر 70 پروژه با اعتباری بالغ بر34 ميليارد تومان درشهرستان گرمسار و 31 پروژه با اعتبار بالغ بر 8.5 میلیاردذ تومان درشهرستان مهدیشهر، 36پروژه با اعتباری بالغ بر 7 ميليارد تومان درشهرستان میامی و 15پروژه با اعتباری بالغ بر 4.5 ميليارد تومان در شهرستان آراداندر دهه فجر افتتاح خواهد شد.

  وکیلی، به مقایسه پروژه های امسال با طرح های افتتاح شده در سال گذشته اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه امسال نیز از نظر اعتبارات با محدودیت هایی روبرو بوده ایم اما با تلاش مدیران دستگاه های اجرایی استان شاهد افزایش کیفی و کمی پروژه های قابل افتتاح در استان هستیم.

  استاندار سمنان، از افزایش 15 درصدی پروژه های امسال در قیاس با سال 92 خبر داد و یادآوری کرد: از نظر اعتبارات نیز سقف اعتبارات این پروژه ها نیز 300 میلیارد ریال افزایش داشته که با توجه به محدودیت های مالی و اعتباری، رقم قابل توجهی است.

  

  ارسال نظر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
  کد را وارد کنید: *
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. .